See dokumendis kehtestatakse tingimused (edaspidi „tingimused“), mis reguleerivad kohustuslikku lepingut kliendi (edaspidi „Klient“) ja müüja (edaspidi „2BUY OÜ“) vahel veebisaidil www.2buy.ee (edaspidi „Veebisait“).

Müügitingimused

1.1. Järgmised tingimused kehtivad kõikidele kaupade/teenuste kohta, mis on pakutud ja müüdud selle Veebisaidi kaudu (edaspidi „Tooted“), ja mistahes tellimustele, mille Klient 2buy.ee-s teeb.

1.2. Lisaks nendele tingimustele reguleerib 2BUY OÜ tooteid veebipoes Eesti Vabariigis võlaõigusseadus (edaspidi „VÕS“), tarbijakaitseseadus (edaspidi „TKS“) ja muud seadusandlus.

1.3. 2BUY OÜ jätab endale õige muuta neid tingimusi eelnevalt teavitamata. Tellimuse puhul, kohaldub versioon tingimustest, mis on www.2buy.ee-s tellimuse esitamise ajal.

1.4. Kõik mõistlikud jõupingutused tehakse, et kuvada toodete atribuudid täpselt, kuid Veebisaidil olevad toodete pildid on illustratiivseks otstarbeks, seega toodete atribuudid võivad erineda kuvatud piltidest.

1.5. 2BUY OÜ-l on õigus olla ostmislepingust taganemata ja mitte tooteid kohale toimetada/pakkuda järgmistel juhtudel:

  • kui kaup on otsas
  • kui on tehnilised probleemid, mis on mõjutanud toote atribuute või hinda süsteemis
  • igal juhul, kui klient ei vasta 2BUY OÜ poolt kehtestatud nõuetele Kui mingil põhjusel 2BUY OÜ pole võimeline tellimust täitma, teavitatakse klienti võimalikult kiiresti. Kui sellise tellimuse eest on juba makstud, tagastatakse vastav summa.

Hinnad

2.1. Kõik tingimustes märgitud rahasummad on eurodes (EUR).

2.2. Pakkumised kehtivad ainult teatud aja jooksul, kuni see on reklaamitud Veebisaidil.

2.3. Toodete soodushinnad kampaaniate ajal on näidatud toote Veebilehel.

2.4. Kõik sooduskoodid rakendatakse tellimuse väärtusele ja on ajutised pakkumised. Soodushinnad kuvatakse viimati kassaprotsessi ajal.

2.5. Veebisaidil kuvatud hinnad ei sisalda tarnekulu. Tellimuse lõpphind koosneb tellitud toodete hinnast pluss tarnekulu. Iga tarneviisi hind on selgelt märgitud kassaprotsessi ajal.

2.6. Ostuhind kehtib tellimuse esitamisest kuni maksetähtaja lõppemiseni (hiljemalt 2 päeva pärast tellimuse esitamist).

2.7. Makse saab teha järgmiste makseviisidega: ettemaksuarve pangaülekandega; makselink; Visa, MasterCard, Maestro kaart.

2.8. Sooduspakkumise hind võib kehtida ka mingi kindla tellimuse kogusumma puhul, kui kliendile pakutakse tasuta või soodustatud tarneviisi. Pärast tarneviisi valimist kuvatakse soodushind kassaprotsessi ajal.

Tellimuse vormistamine

3.1. Valige veebisaidilt toode ja lisage see ostukorvi.
3.2. Ostukorvi minemiseks vajuta ekraani ülaosas asuvale nupule „Tšekka”.
3.3. Tellimuse vormistamiseks valige toodete kohaletoimetamise viis.
3.4. Ostukorv jäetakse alles ostukorvi lehelt lahkumisel.
3.5. Pärast kohaletoimetamise viisi valimist märkige ruut “Nõustun tingimustega” ja jätkamiseks vajutage nuppu “Makse”.
3.6. Pärast isikuandmete esitamist vajutage nuppu “Tellimise ülevaade”.
3.7. Sooduskoodid tuleb sisestada pärast ostuprotsessi ajal nupu „Sain vautšeri või kupongi“ vajutamist. Koodi rakendamiseks vajutage nuppu “Rakenda”. Kõik sooduskoodid on juhtumipõhised. Sooduskoodi kasutamisega seotud tingimused on toodud sooduspakkumise tingimustes. Sooduskoodid sisaldavad allahindlusprotsenti tellimuse kogusummast, tasuta kohaletoimetamist, fikseeritud allahindlussummat jne.
3.8. Tellimuse kinnitamiseks valige makseviis: ettemaksuarve pangaülekandega; makselink; Visa, MasterCard, Maestro kaart.
3.9. Veebilehel tehtud tellimusi töödeldakse iga päev 09.00-18.00.

Ostulepingu vormistamine

4.1. 2BUY OÜ kohustub Kliendile üle andma 2BUY OÜ olemasolevad, valmistatud või tulevikus omandatavad Tooted ning tagama omandiõiguse ülemineku Kliendile. Klient kohustub tasuma tellimuse eest kogusummas 2BUY OÜ arveldusarvele ja võtma tellimuse vastu.
4.2. 2BUY OÜ-l on õigus tellimus tühistada 5 päeva möödumisel, kui tellimuse eest ei ole tasutud täies mahus 2BUY OÜ arveldusarvele.
4.3. Tellija ja 2BUY OÜ on ostu-müügilepingu sõlminud peale tellimuse eest tasumist täies mahus 2BUY OÜ arveldusarvele.

Tarne

5.1. Pärast tellimuse kinnitamist saab Tooted kätte järgmistel tarneviisidel:

  • tellimus saadetakse ostuprotsessis märgitud tarneviiside valitud aadressile,
  • järeletulemise võimalus eelneval kokkuleppel.

5.2. 2BUY OÜ eesmärk on tarnida Tooted Eesti piires 1-14 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnitamist.
5.3. Eeldatavad kohaletoimetamise andmed Veebilehel kehtivad tellimuse eest tasumise kogusumma laekumise hetkest 2BUY OÜ pangakontole.
5.4. Kiireks kohaletoimetamiseks veenduge, et esitatud isikuandmed on täpsed, täielikud ja ajakohased.
5.5. 2BUY OÜ eesmärk on tarnida edastatud aja jooksul, välja arvatud juhul, kui ilmnevad ootamatud sündmused, mis ei ole 2BUY OÜ mõistlikul määral kontrolli all. Sel juhul 2BUY OÜ ei vastuta hilinemise eest.
5.6. Ebatõenäolisel juhul võib tarneaeg võtta kuni 30 päeva.

Tagastused

6.1. Ostetud Tooteid saab tagastada ja tellimust tühistada 14 päeva jooksul alates tellimuse Kliendile üleandmisest. 14-päevane ülesütlemisõigus ei kehti juriidilistele isikutele.
6.2. Tagastatavad tooted peavad olema uued, kandmata, pesemata ja muutmata, kõigi sisemiste rõivasiltidega ning saadetud tagasi samas pakendis, mis saadeti koos kogu esialgse sisuga. Kui ostetud Toote pakendile lisati täiendav Toode, tuleb kogu vastuvõetud pakendi sisu tagastada. Palun lisage tagastatavale tootele kõik originaalkarbid, juhised, dokumendid ja pakendid.
6.3. Tagastatavate Toodete riknemise korral vastutab väärtuse vähenemise eest Klient. Tagamaks, et Toote kõik algsed omadused muutumatuks, nõustub Klient tooteid käsitsema ja kasutama ainult füüsilistes kauplustes tavapäraselt lubatud viisil.
6.4. Tühistamistähtajast kinnipidamiseks piisab, kui Klient saadab teate 2BUY OÜ e-posti aadressile sales@2buy.ee enne 14-päevase tühistamise tähtaja möödumist.
6.5. Tagastatavad Tooted peavad olema 2BUY OÜ-le laekunud 14 päeva jooksul peale tühistamisteate või Klient peab esitama tõendid nimetatud tähtaja jooksul Toodete kullerile üleandmise kohta.
6.6. 2BUY OÜ hüvitab kõik Kliendilt ostetud Toodete eest saadud maksed, sealhulgas kohaletoimetamise tasud 2BUY OÜ poolt pakutava odavaima kohaletoimetamise viisi eest 14 päeva jooksul alates päevast, mil Klient teavitas ostetud Toodete tagastamisest ja tühistamisest.

Vastutus

7.1. 2BUY OÜ ei vastuta meie kohustuste täitmata jätmise või täitmisega viivitamise eest, mis on põhjustatud toimingust või sündmusest, mis ei ole 2BUY OÜ mõistliku kontrolli all.

Isikuandmete töötlemine

8.1. Kliendi isikuandmete 2BUY OÜ-le kättesaadavaks tegemise eesmärgil nõustub Klient käesolevaga Kliendi isikuandmete töötlemisega Tingimuste kohaselt. Isikuandmeteks on ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, tarne- ja/või kodune aadress, e-posti aadress. Isikuandmeid edastatakse kolmandatele isikutele Kliendile 2BUY OÜ teenuste osutamiseks.
8.2. 2BUY OÜ-l on õigus kasutada Kliendi isikuandmeid, et edastada Kliendile tellimusega seonduvat olulist teavet ja uuendusi, lisaks aeg-ajalt ettevõtte uudiste, uuenduste, seotud toote- või teenuseinfo jms saatmiseks.
8.3. Kliendil on igal ajal õigus piirata Kliendi isikuandmete edasist töötlemist või esitada selle vastu vastuväiteid. On juhtumeid, kus kehtivad seadused või regulatiivsed nõuded lubavad või nõuavad, et 2BUY OÜ keelduks osade või kõigi hooldatavate isikuandmete esitamisest või kustutamisest.
8.4. Krüpteeritud andmeedastus pankadega tagab tundliku/krediidiinfo turvalisuse, millele 2BUY OÜ ei pääse.

Kaebused

9.1. 2BUY OÜ vastutab Tingimustele mittevastavuse või Toote puuduse eest, mis oli olemas juba Toote Kliendile üleandmise hetkel ja mis ilmneb kahe aasta jooksul alates Toote Kliendile üleandmisest. Alates nimetatud kaheaastasest perioodist eeldatakse, et esimesel kuuel kuul on Tootel juba olemasolev puudus. 2BUY OÜ kohustus on vastav eeldus ümber lükata.
9.2. Kliendil on õigus puudusega Tootest teatada A-ART OÜ-le kahe kuu jooksul e-posti aadressil sales@2buy.ee
9.3. 2BUY OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud peale Toodete kättesaamist kliendile.
9.4. 2BUY OÜ vastab Kliendi kaebusele kirjalikult või taasesitamist võimaldaval viisil 15 päeva jooksul.
9.5. Kui Veebilehelt ostetud Toodetel avastatakse puudusi ja defektse Toote eest vastutab 2BUY OÜ, siis Tooted parandatakse või asendatakse. Juhul, kui Tooteid ei ole võimalik parandada või asendada, on 2BUY OÜ kohustatud hüvitama kõik Kliendilt ostetud Toodete eest tasutud maksed.

Vaidluste lahendamine

10.1. Kõikide Veebilehel pakutavate teenustega seotud kaebustega tuleb pöörduda e-posti aadressil sales@2buy.ee .
10.2. Kui Klient ja 2BUY OÜ ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, on Kliendil õigus pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetluse tingimustega saab tutvuda ja avalduse esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja 2BUY OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Kliendil on õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidluste lahendamise platvormi poole.