Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kõik teie tellimiseks vajalikud andmed meie veebipoest käsitletakse konfidentsiaalsete andmetena. Kogume ja kasutame ainult tellimuste täitmiseks vajalikku teavet ning heade kliendisuhtete hoidmiseks. Me ei avalda oma kliendiandmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks või seadus seda nõuab. Kliendil on õigus nõuda oma kliendiandmete eemaldamist meie veebipoe andmebaasist.

100% turvaline makse – ohutus on meie esmane prioriteet ja sisestatud teave on krüpteeritud. See ei võimalda ega luba kellelgi (ka meil!) näha ega kasutada teie internetipanka ega muid isiklikke andmeid – kasutame turvalisi edastusmeetodeid ja suurepäraseid turvalisi ühendusi.

Krediitkaardiga makstes suunatakse teid usaldusväärsele sertifitseeritud krediitkaardi maksesüsteemile, mis on täiesti turvaline ja konfidentsiaalne. Turvaliseks kliendiandmete ja eriti krediitkaardiandmete edastamiseks kasutame sertifitseeritud edastusmeetodit, mis tagab turvalise vigavaba andmekommunikatsiooni seadmed.

Klient nõustub oma isikuandmete kättesaadavaks tegemisega 2BUY OÜ-le vastavalt tingimustele. Isikuandmed hõlmavad ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit, kohaletoimetamise ja/või kodust aadressi, e-posti. Isikuandmeid edastatakse kolmandatele osapooltele, et pakkuda kliendile 2BUY teenuseid.

2BUY OÜ-l on õigus kasutada kliendi isikuandmeid, et pakkuda kliendile olulist teavet ja värskendusi seoses tellimusega, samuti saata aeg-ajalt ettevõtte uudiseid, värskendusi, seotud toote või teenuse teavet jne.

Kliendil on õigus piirata või vastu seista igal ajal oma isikuandmete edasisele töötlemisele. On olukordi, kus kohaldatavad seadused või reguleerivad nõuded võimaldavad või nõuavad 2BUY OÜ-l keelduda osa või kõigi hoitavate isikuandmete esitamisest või kustutamisest.

Pankadega krüpteeritud andmeedastus tagab tundlike/krediitinformatsiooni turvalisuse, millele ei pääse ligi 2BUY OÜ.